Apartament 2+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRR-521-24V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 96 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri, i pajisur me ashensor dhe i pozicionuar ne kat te dyte.
Siperfaqja prej 96 m2 ndahet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar me mobilje moderne, mure me pllaka dekorative, e shtruar e gjitha me parket cilesore dhe me hapesire te bollshme.
Kondicioneri ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e gjithe ambientit.
Apartamenti pozicionohet nga veriu dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.
Pallati ofron administrim te mire dhe ka mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me pagese mujore
Pozicioni i pallatit e ben me te lehte lidhjen me rrugen Kongresi i Manastirit dhe zonen e spitaleve, unazen e Tiranes dhe zonen e Kinostudios.

Cmimi: 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 720-32V 550 €

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 922-22Z 550 €

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese te re ...

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati e
Me Qira 622-14Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Ti
Me Qira 1018-25E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje p
Me Qira 1122-30V 470 €

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 622-52Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...