Apartament 2+1 me qira ne zonen prane Bllokut ne Tirane

ID TRR-121-20D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 9
Sipërfaqe m2 147
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Blloku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 147 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti ofrohet i  mobiluar me nje mobilim modern dhe te ri.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga sistem qendror chiller.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket nga me cilesoret.
Zona eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes dhe ka akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

Cmimi 2000 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën