Apartament 2+1 me qira prane Bllokut ne Tirane

ID TRR-622-23A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 111.38
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 111.38 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome garderobe, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet teresisht e mobiluar me nje stil modern dhe bashkekohor.
Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar.
Ofrohet mundesi parkimi.
Lidhet lehte me zonen e Bllokut, Sheshin Willson dhe Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Cmimi: 1800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pal
Me Qira 115-4b 1700 €

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pallati te ri 7- ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 121-10V 1700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te n
Me Qira 1222-55Z 1700 €

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ...