Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Tower Bridge ne Tirane

ID TRR-524-31Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 85m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi eshte Jug dhe mundeson ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti ofrohet me qira totalisht i mobiluar.
Eshte pjese e nje vile te private.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Oxhakut, rruga Bardhyl, zona e Kinustudios.
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te
Me Qira 313-39 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pes
Me Qira 1219-38S 320 €

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-12b 335 €

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane shkolles ...

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 622-52Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 622-30Z 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nj
Me Qira 415-80m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 823-10X 500 €

Apartament 2+1 per ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 324-35Z 420 €

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile ...