Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Ariticial ne Tirane

ID TRR-524-34Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 1
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati me ashensor.
Siperfaqja totale prej 156m2 ndahet ne 126m2 siperfaqe apartamenti dhe 30m2 siperfaqe ballkoni.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, verande ne te cilen kane akses salloni dhe dy dhomat e gjumit.
Nrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendsour ne secilin ambient.
Orientimi i baneses eshte JugLindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire ktu lavastoviglia dhe mikrovale.
Tualeti kryesor eshte i pajisur me dritare.
Banesa ofrohet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi qe ofron siguri dhe administrim
Zona ofron akses te shpejte me zonen e Liqenit te Thate, zonen e Liqenit Articial, autostraden Tirane-Elbasan.
Mundesi parkimi ne kompleks.


Cmimi 800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje vi
Me Qira 1220-31V 900 €

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 224-31X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje
Me Qira 317-14d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pal
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 515-47T 700 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka ...