Apartament 2+1 me qira te Selvia ne Tirane

ID TRR-922-15Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 950
Kati 12
Sipërfaqe m2 136
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks i cili ka akses ne tarracen e pallatit.
Ka nje siperfaqe totale 136m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne verande, dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka akses ne ballkon, dy tualete dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Jugu, Lindja dhe Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Banesa eshte mobiluar me markat nga me cilesore dhe e dizejnuar ne detaje me arkitekt.
Shtepia ofron nje pamje te mrekullushme te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga sistem kondicionimi i pozicionuar ne cdo dhome, gjithashtu eshte e pajise dhe me sistem panel diellor dhe sistem inverter ne rast te shkeputjes se energjise elektrike.
Njeri nga tualetet ka dhe sistem ngrohje dhe sistem tharje.
Gjithashtu apartamenti ofron dhe nje dhome hekurosje.
Zona ka akses te lehte me qendren e Tiranes, rrugen e Dibres, Pazarin e ri dhe Unazen.
Gjithashtu prona disponon dhe nje post parkimi me kosto ekstra.


Cmimi 950 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 1220-25V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te
Me Qira 1221-37N 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-29L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 518-32L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1218-22L 850 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...