Apartament 2+1 me qira prane qendres tregtare Toptani ne Tirane

ID TRR-821-21F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 5
Sipërfaqe m2 108
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jeronim De Rada

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne zonen qendrore te Tiranes.
Ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon, e gjitha ne nje siperfaqe prej 108 m2.
Apartamenti ofrohet i arreduar me nje stil bashkekohore ku e gjithe banesa eshte e shtruar me pllaka cilesore, dritaret jane te medhaja dhe me grila duke lejuar ndricim me drite te bollshme natyrale te ambientit te brendshem shtepiak, kuzhina eshte e pajisur me cdo pajisje elektroshtepiake, salloni ka edhe nje hapesire per ngrenie dhe ndricohet nga sistemi LED, dhomat jane te mobiluara ne menyre shume elegante, banjot jane te reja, kane dushe te mbyllura me xham ku njera ndodhet tek njera prej dhomave dhe tjetra ne korridor, korridori ka mjaft hapesire dhe ballkoni i cili aksesohet nepermjet sallonit eshte i mbyllur me vetrate xhami duke ofruar nje pamje shume te bukur te zones perreth.
Pallati ka ashensor dhe eshte i mire-administruar.
Ka nje orientim lindje-perendim.
Se bashku me banesen ofrohet edhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.
Ndodhet perballe me Parlamentin dhe ka akses tek rruga George W. Bush.

Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 319-4T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...