Apartament 2+1 me qira prane ruges 5 Maji ne Tirane

ID TRR-524-3C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 64
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sulcebe

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sulcebe prane Concord Center  ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor .

Banesa ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe eshte i perbere nga nje sallon i cili ndane nje ambient te perbashket me kuzhinen ,dy dhoma gjumi e cila eshte pjeserisht e mobiluar ,nje tualet dhe nje ballkon.

Ngrohja  dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht jugperendimor i cili ben te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate dites .

Shtepia eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona ka akses te menjehershem me rrugen 5 Maj ,me rrugen Ferit Xhajko, me Spitalet QSUT, Medresen e Tiranes, zonen e Selvise etj.


  Cmimi: 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tret
Me Qira 324-20X 450 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 720-32V 550 €

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-84T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 te
Me Qira 522-14S 400 €

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1023-18A 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1014-72b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...