Apartament 2+1 me qira prane Sheshit Skenderbej, ne Tirane

ID TRR-722-27Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati  ekzistues.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 86m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy  dhoma gjumi, nje tualet dhe nje  ballkon.
Apartamenti jepet per qira i mobiluar ne menyre bashkohore .
Shtepia ndodhet prane te gjithe facilitetve e nevojshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci etj.
Zona eshte maft e preferuar lidhet lehtesisht me qendren e Tiranes,rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, Bulevardin Zogu I Pare etj.

Cmimi 400Euro/muaj .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1118-63L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte tepe
Me Qira 613-5 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hito Cako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 1219-6L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hito Cako ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e peste t
Me Qira 524-68C 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pa
Me Qira 114-51b 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pa
Me Qira 920-14d 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 519-23T 370 €

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te t
Me Qira 914-32j 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ...