Apartament 2+1 me qira prane Spitalit Shefqet Ndroqi ne Tirane

ID TRR-321-11V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Ndroqi

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon qe rrethon te gjithe katin.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga dy kondicionere te vendosur ne sallon dhe njeren nga dhoma e gjumit.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe shume prane do gjeni sherbime te ndryshme si Shkolla Publike, Transport urban etj.

Mundesi parkimi prane viles.

Ka akses direkt rrugen Shefqet Ndroqi, rrugen e Turdive dhe prane spitalit Shefqet Ndroqi ne Tirane.

 

Cmimi

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën