Apartament 2+1 me qira prane zones se TVSH ne Tirane

ID TRR-423-10Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit, dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Banesa ka siperfaqe totale prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 99m2 te organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon.
Apartamenti ka nje mobilim  bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne sallon dhe nje nga dhomat e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte jug duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, me kamera sigurie dhe i pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona ka akses  te shpejte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, rrugen Ismail Qemali etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 523-54R 550 €

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne
Me Qira 224-28Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, prane universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne Tirane. Eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 823-42Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 ...

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per qira prane shkolles Mrekullia ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 t
Me Qira 524-7X 600 €

Apartament 2+1 per qira prane shkolles Mrekullia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te n
Me Qira 1114-39j 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 116-61K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe ...