Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-224-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 4
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Me nje siperfaqe prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridori lidhes.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka akses tek tualeti, kuzhina ka akses ne ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te implementuar ne secilin ambient.
Orientimi apartamentit eshte VeriPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Pallati eshte i pajisur me ashensor, ofrohen siguri dhe adminstrim, si dhe eshte pjese e nje qendre qe ofron komoditet dhe lehtesira.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Zona e Kodres se Diellit, Parku Olimpik, autostrad Tirane-Elbasan, Blloku i vilave Selite etj. 
Mundesi parkimi ne katet e  nendheshme me kosto ekstra.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-18Z 850 €

Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1117-15d 850 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qira  prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane.

Apartamenti pozi
Me Qira 524-23C 800 €

Apartament 2+1 me qira  prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 424-43X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e K
Me Qira 822-25A 800 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 224-31X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 923-44Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete
Me Qira 818-5d 650 €

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...