Apartament 2+1 me qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-724-9C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 88m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Ullishtes

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 88m2 dhe eshte e perber nga nje sallon, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne sallonin e ndenjes.

Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim modern dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Orientimi i baneses eshte kryesisht perendimore, duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me autostraden Tirane-Elbasan, Kopshtin Zoologjik, Liqenin Artificial etj.
Cmimi 750 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 724-20Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 ne rrugen Sami Frasheri shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Shtepia pozicion
Me Qira 524-9C 850 €

Apartament 2+1 ne rrugen Sami Frasheri shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7te ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te r
Me Qira 617-27d 700 €

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e e 7-te te nje pal
Me Qira 1019-18L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane.
Me Qira 1123-5Z 700 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 516-11b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...