Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

ID TRR-721-31F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Kati 8
Sipërfaqe m2 327.1 m2
Dhoma 2
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te pelqyera per banim ne Tirane, ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire.
Me nje siperfaqe totale prej 147.10 m2 apartamenti organizohet ne nje sallon, dhome ngrenie dhe 1 kuzhine ku te 3 ambientet jane te ndara nga njera-tjetra, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe verande me siperfaqe 180m2 ne te cilen ndodhet edhe nje tualet.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, ku e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket cilesore, salloni ka nje oxhak funksional, secila nga dhomat e gjumit kane nga nje banjo, ambienti eshte i ndricuar nepermjet sistemit LED, ka nje hapesire te vogel e cila perdoret per lavanderi dhe veranda ofron nje pamje te hapur te qytetit.
Sistemi qendror i instaluar ne banese siguron ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Banesa orientohet nga lindja-veri-perendimi duke ofruar ndricim te bollshem me drite natyrale.
Gjithashtu ofrohet edhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit i cili eshte i perfshire ne cmim.
Ndodhet prane Liqenit Artificial dhe Sheshit Willson.

Cmimi: 3000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën