Apartament 2+1 me qira tek Tirana Golden Park ne Tirane

ID TRR-923-45Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420
Kati 2
Sipërfaqe m2 94
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bedri Karapici

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale prej 94m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka askes ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, nje tualet, dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e gjitha e shtruar me parket.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me  ashensor qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset rrugore si rruga e Kavajes, zona Yzberishtit, dhe zona Astirit.

Cmimi 45.000 leke/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Me Qira 622-18Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me a
Me Qira 422-20V 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te nd
Me Qira 315-24b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallat
Me Qira 822-5Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 815-9m 400 €

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje ...

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami.

Apartamenti
Me Qira 1013-8 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1222-6G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...