Apartament 2+1 me qira tek zona e Ish Ekspozites ne Tirane

ID TRR-1123-25Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 4
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Jorga

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 104m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor.
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglian.
Cdo ambient eshte i pajsiur me sistem kondicionimi.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron ashensor dhe administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym shyri, Bulevardi Gjergj Fishta, rruga Muhamet Gjollesha etj.
Disponohet post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 920-35V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 523-46X 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 623-16X 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 321-7V 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 923-44Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Apart
Me Qira 915-55k 800 €

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ...