Apartament 2+1 me qira tek zona e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-1023-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 95m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridori lidhes, dhe nje ballkon.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor, dhoma e gjumit matrimoniale ka akses ne ballkon.
Orientimi nga VeriPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglian.
Cdo ambient eshte i pajsiur me sistem kondicionimi qendror.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar e pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri i sapoperfunduar, i pajisur me 2 ashensore, dhe i mireadministruar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Hoxha Tahsim, rruga Fadil Rada, zona e Pazarit te Ri etj.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -2.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me t
Me Qira 315-3d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 116-61K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...


Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-18Z 850 €

Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-48b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qira tek Quartum Residence, ne rrugen Panorama ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Me Qira 124-46Z 700 €

Apartament 2+1 me qira tek Quartum Residence, ne rrugen Panorama ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 623-32Z 890 €

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...