Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane

ID TRR-524-20Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2300
Kati 8
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 2+1 me qira tek rruga Faik Konica, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Eshte e pozcionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 145m2, ku 35m2 eshte siperfaqe verande dhe 110m2 siperfaqe apartamenti.
Organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Salloni dhe nje nga dhomat e gjumit ka dalje ne Verande. 
Dhoma e gjumit matrimoniale ka te perfshire dhe tualetin.
Veranda ofron nje pamje te lire dhe mjaft te bukur te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja do te mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi eshte VeriPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa eshte ne proces mobilimi modern dhe me arkitekt.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i pajisur me kamera sigurie, me ashensor, dhe te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Dervish Hima etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi, dhe tatimi ne burim.

Cmimi 2300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te bre
Me Qira 916-8K 2200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te brenda nje kompleksi ...