Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E)

ID GLS-818-3E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 84.970 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 83 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Ndodhet ne katin e I- re nje ndertese tre kateshe, pjese e nje kompleksi rezidencial banimi.

Pozicionimi ne kete kat ofron edhe nje oborr prej 40 m2.

Siperfaqja prej 83 m2 organizohet ne nje sallon, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Objektet e banimit jane larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine e banoreve.

Apartamenti gjendet mes gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kompleksit. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni pronen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Banesa gjendet 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

Apartamenti perfundon ne vere te vitit 2019.

 

Cmimi: 990 Euro/m2 per siperfaqe ndertimi & 70 Euro/m2 oborr

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalzit.
Apartamenti ka nje siperfaqe tot
Në Shitje GLS-520-1a 92.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe te ...