Apartament 2+1 per shitje tek kompleksi Lura 1 ne Gjirin e Lalzit

ID GLS-520-1a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 95.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 92 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Lura 1 ne Gjirin e Lalzit.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe te brendshme 73 m2 .

Ofron sallon ,zone kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Totalisht i mobiluar me mobilim teper cilesor , dyer te reja, kuzhine druri, punime ekstra te bera nga pronaret aktual.

Rezidenca eshte mjaft e preferuar per shtepi te dyte pushimi duke llogaritur afersine me Tiranen, me aeroportin etj.

Ndodhet pak metra larg pjeses se palzhit, ne nje kompleks qe mund te jetohet gjate gjithe muajt e vitit.

Ofron siguri , qetesi, ajer te paster si dhe supermarket, restorant, spa, pishine te mbyluur etj. 
Certifikate te rregullt pronesie


Cmimi 95.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Ndodhet ne katin e I- re nje ndertese tre k
Në Shitje GLS-818-3E 84.970 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne katin e I- re nje ndertese tre kateshe, pjese e nje ...