Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-213-41S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 73.000
Sipërfaqe m2 59
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres


Apartament 2+1 per shitje prane Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati te vjeter.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.
Ambienti ofrohet pjeserisht i mobiluar ne kushte bashkekohore.
Ka te instaluar 3 kondicioner ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen gjithashtu ofron sistem qendror me kaldaje.
Orientimi i shtepise eshte veri-jug.
Zona eshte qendrore dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.
Ka akses te lehte ne Ferit Xhajko , rrugen Thanas Ziko, rrugen Hamit Troplini prane Selvise etj.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 73.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 1116-60d 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 116-57K 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 414-41b 60.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje p
Në Shitje 218-55L 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri por pa ...

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka.
Apartamenti ndodhet shu
Në Shitje 9139-37 75.000 € €

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka. Apartamenti ndodhet shume afer pallatit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit t
Në Shitje 519-40T 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ...

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane.

Pozicionohen ne nje zon
Në Shitje 416-2b 75.600 €

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane. Pozicionohen ne nje zone te qete ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 1118-56L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...