Apartament 2+1 ne shitje, ne zonen e plazhit, ne Durres

ID DRS-119-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 76.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Shkembi i Kavajes

Apartament 2+1 ne shitje sa kalon Shkembin e Kavajes, ne Durres.

Ndodhet ne zonen e plazhit ne katin e 7-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 76.5 m2 e organizuar ne: sallon kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkohor, njera dhome gjumi eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen dhe ballkoni ofron pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Apartamenti eshte i orientuar  lindje-perendim.

Ka infrastukture te rregullt me akses disa minuta larg zones se plazhit, rrugen dytesore Durres-Kavaje etj.

Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 45.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën