Apartament 2+1 ne shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRS-224-48Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 2+1 modern per shitje ne rrugen Bardhok Biba, prane Galerise ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 112m2 organizohet ne sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi te cilat te dyja kane dalje ne secilin ballkon, korridori lidhes dhe nje tualet.
Eshte e orientuar nga Jugu duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Banesa eshte e sapomobiluar dhe rinovuar me cdo gje te re dhe moderne.
Ne apartament jane bere investime mjaft te mira elektrike, hidraulike, pantinim si dhe ndricim.
Banesa eshte e shtruar me parket, dritaret jane triplex, tualeti eshte i pajisur gjithashtu me dritare.
Mobilimi i apartamentit eshte i realizuar me arkitekt.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, i cili eshte rivendosur vitin e fundit.
Zona ka akses te lehte ne qendren e Tiranes, rrugen e Dibres, Bulevardin Zogu I etj

Cmimi 350.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën