Apartament 2+1 ne shitje tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRS-723-4Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 122.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 83
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dafinave

Apartament 2+1 ne shitje tek ish Fusha Aviacionit, ne rrugen e Dafinave ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 83m2 dhe siperfaqe te brendshme 74.2m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga VeriPerendimi duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar dhe ofron nje pamje te lire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimin multisplit.
Shtepia shitet e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire
Pallati ofron administrim, kamera sigurie dhe i pajisur me dy ashensor.
Zona ka akses te shpejte ne rrugen Dritan Hoxha, zonen e Ish Parkut, dhe zonen e 21 Dhjetorit.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 122.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Në Shitje 819-30L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimanzit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1020-61D 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 116-1b 115.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar rreth ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Shijaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 221-5D 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Shijaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 1115-70K 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 318-49L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...