Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhyl, ne Tirane

ID TRR-1122-40R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhyl

Apartament 2+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka siperfaqe totale prej 105m2 dhe te brendshme prej 73m2, te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje depo te vogel.
Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon. 
Apartamenti eshte i orientuar nga Perendimi.
Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, zonen e Brrylit, dhe Bulevardin Zhan D’Ark.

Cmimi: 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri pran
Me Qira 814-47b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku. Banesa ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane Kishes ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te r
Me Qira 813-13 420 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te
Me Qira 815-8m 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi shume afer liceut, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 916-37L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi shume afer liceut, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 417-38L 350 €

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4-
Me Qira 119-12L 350 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament me qira ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te
Me Qira 122-7V 500 €

Apartament me qira ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 915-50m 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...