Apartament 2+1 per qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-224-16X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 97
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tod Shkurti

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile private tre kateshe. 
Ofron nje siperfaqe prej 97 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te vendosur ne ted y dhomat e gjumit.
Apartamenti orientohet nga perendimi duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Prane viles mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershme ne rrugen Ali Demi, ne zonen e Xhamllikut, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne rrugen e Elbasanit. 


Cmimi: 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 1221-50N 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje palla
Me Qira 321-19D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-12d 600 €

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe
Me Qira 816-32b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe ne krah te rruges ...

Apartament 2+1 me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Me Qira 723-40Z 400 €

Apartament 2+1 me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 823-39X 420 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te t
Me Qira 817-29L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 1116-5D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...