Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRR-124-32X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osmet

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Osmet ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Shtepia eshte ofruar me pllake dhe ofrohet e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar ndricim dhe ngrohtesi gjate gjithe dites.
Dhoma matrimoniale ka dhe nje tualet te dedikuar.
Brenda ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Tegut, ne zonen e Sanatoriumit dhe ne Rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe t
Me Qira 314-52j 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Me Qira 1023-8Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira perballe shkolles Qazim Turdiu ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vi
Me Qira 720-18V 385 €

Apartament 2+1 me qira perballe shkolles Qazim Turdiu ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VI-
Me Qira 1113-28 450 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje kompleksi te ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje nd
Me Qira 821-46F 450 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ...

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile
Me Qira 1117-26d 450 €

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Ka nje siperfaqe ...


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu, ne zonen e Don Boskos, ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 124-1Z 500 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu, ne zonen e Don Boskos, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...