Apartament 2+1 per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-421-33V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Apartament 2+1 per qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe dy ballkone.

Hyrja ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stil modern dhe pajisje mjaft cilesore.

Nje kondicioner i fuqishem i vendosur ne sallon sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Pozicionimi mjaft I favorshem i shtepise ben te kete ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.

Vila eshte e ndertuar me materiale mjaft cilesore ku vlen te permendet sistemi I izolimit termik dhe akustik.

Zona eshte mjaft e kerkuar, me ajer te paster dhe larg zhurmes se qytetit.

Ballkoni ofron nje pamje te lire dhe te bukur te Tiranes.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Fuat Toptani dhe prane Parkut te Madh te Tiranes.

 Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi brenda ne oborr

 

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 615-17m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri
Me Qira 413-45 300 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 120 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te
Me Qira 1122-39Z 430 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami.
Apartamenti nd
Me Qira 1013-8 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane, ne rrugen Besim Imami. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 417-16L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-ka
Me Qira 816-44b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, prane ...

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 417-38L 350 €

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 617-5d 350 €

Apartament per qera ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...