Apartament 2+1 per shitje mbrapa Maternitetit te Ri ne Tirane (TRS-916-44K)

ID TRS-916-44K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 97.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Sheshit Cameria.

Ka nje hapesire  109 m2 me gjithe siperfaqe te perbashketa te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe perfishin ne cmim kuzhine pa elektroshtepiake, pllakat dhe parket per dhomat e gjumit.

Apartamenti orientohet nga veri-perendimi dhe dritaret jane te pajisura me dopio xham per nje izolim me te mire.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme si markete, bare, restorante, transport publik etj.

Prej ketej ju mund te krijoni lehtesisht akses ne rrugen Nazmi Rushiti, bulevardin Bajram Curri, rrugen Idriz Dollaku etj.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 97.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 819-5S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter
Në Shitje 1117-42R 98.000 €

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te
Në Shitje 214-52b 108.100 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 120-11S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pa
Në Shitje 1117-59d 103.000 €

Apartament per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, d
Në Shitje 716-22b 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit
Në Shitje 1019-62S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Në Shitje 1219-34L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...