Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-524-22C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 325.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku, Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Kafe Roma ne zonen e Bllokut ne  Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor te ndertuar rreth viteve  2000 .

Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 112m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cili ndan te njejten hapsire me kuzhinen , nje tualet , dy depo , tre ballkone ng ate cilet dy jane te mbyllur me vetrate.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit behet nepermjet kondicionimit i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen matremoniale.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiliuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe e arreduar me nje mobilim modern .

Orientimi i baneses eshte kryesisht jug veri duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen Myslym Shyri, rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri, Bulevardit Gjergj Fishta, zonen e 21 Dhjetorit etj


       Cmimi : 325.000 euros
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje p
Në Shitje 722-35Z 320.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri te ...