Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane

ID TRS-424-52A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 140.95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me dy ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 140.95m2 dhe siperfaqe te brendshme 125.52m2 e cila organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje ballkon te madh perreth shtepise.
Ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.
Apartamenti orientohet nga lindja duke siguruar drite natyrale pergjate dites.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe eshte prane shume sherbimeve te ndryshme per nje jetese sa me komode.
Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova dhe disa metra larg Sheshit Skenderbej.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh.


Cmimi: 450.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje
Në Shitje 518-66L 437.000 €

Apartment modern per shitje  ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 18-te te
Në Shitje 416-27K 464.400 €

Apartament 2+2 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 18-te te nje pallati te ri ...