Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-319-16L)

ID TRS-319-16L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100.1 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri, prane rruges se Durresit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane me rrugen kryesore.

Ofron sipefaqe te brendshme prej 100.1 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar vetem me pjesen e kuzhines.

Banesa eshte komplet e rikonstruktuar me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, mure te punuara me gips, dritare dopjo xham, ndricim nepermjet spoteve etj.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth dhe te gjitha dhomat jane te orientuara nga jugu.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni te gjtha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen e Bogdaneve, rrugen e Kavajes dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 125.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-59b 120.000 €

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, n
Në Shitje 914-60j 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri,
Në Shitje 721-6A 128.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 619-5L 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 814-25b 127.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhen brenda nje komple
Në Shitje 1119-50D 112.200 €

Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhen brenda nje kompleksi rezidencial ne ...

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1120-62D 112.000 €

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati e
Në Shitje 619-56S 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ...