Apartament 2+1 per shitje tek Kompleksi Univers City ne Tirane

ID TRS-224-5X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 108.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 107.42
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Univers City

Apartament 2+1 per shitje prane  QTU-se ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri ne perfundim.
Ofron nje siperfaqe totale prej 107.42 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90.47 m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti orientohet nga veri-perendimi duke mundesuar drite per gjate gjithe dites. 
Ofrohet dhe nje post parkimi ne katin nendhe me cmimin 15.000 euro.
Apartamenti ndodhet ne nje godine, i cili ndodhet ne fazen rifiniture, me cilesi shume te mire punimi, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve..
Projekti i kompleksit pritet te perfundoje Brenda vitit 2024
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 108.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 619-22S 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te
Në Shitje 114-35b 100.800 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe
Në Shitje 713-10 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe shume prane ...

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 116-1b 115.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2
Në Shitje 1019-28L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe shume ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Në Shitje 1115-25b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te
Në Shitje 622-33S 110.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te
Në Shitje 1021-14N 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ...