Apartament 2+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo ne Tirane

ID TRS-821-20F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 97.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Emin Duraku

Apartament per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe te njohur, e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 e cila perfshine nje sallon dhe nje kuzhine ne nje hapsire, 2 dhoma gjumi, banjo, nje korridor dhe nje ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar shume thjeshte dhe e shtruar me pllaka, salloni ndan te njejten siperfaqe me kuzhinen e cila eshte e kompletuar me te gjitha enet dhe elektroshtepiaket e nevojshme edhe me nje ambient ngrenje, banjoja ka dritare, korridori eshte i gjere dhe ballkoni i mbyllur eshte i aksesueshem nga salloni.
Ka nje orientim nga lindje-perendimi.
Lidhet me rrugen Sulejman Delvina, Bulevardin Bajram Curri dhe eshte shume prane Stadiumit Selman Stermasi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 97.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Në Shitje 1115-25b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pallati pritet
Në Shitje 521-13D 90.480 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pallati pritet te perfundoje ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1021-12V 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te t
Në Shitje 1115-72K 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-37b 90.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-20S 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 817-31L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter por shume ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1019-33S 96.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...