Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-614-20b)

ID TRR-614-20b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 157 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri mbrapa Bar ”La Voglia” ne Tirane.

Pallati ofron ashensor dhe administrim. Ai ndodhet 5 minuta larg qendres se Tiranes, zone se Bllokut dhe ka akses ne rrugen Myslym Shyri, Ibrahim Rugova, bulevardit Bajram Curri etj. 

Me nje siperfaqe prej 157m2 shtepia eshte e ndare ne kete menyre, sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone ku ne njerin prej tyre ndodhet nje depo e vogel, koridor dhe 2 tualete.

Ka nje mobilim bashkohor me te gjitha paisjet.

Shtepia eshte e pajisur me sistem qendror te kaldajave, gjithashtu  ne cdo dhome ka dhe ajer kondicioner.

Dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e qete. 

Shtepia eshte teper e pershtatshme dhe per zyra te ndryshme. 

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 600 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 1115-74K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne
Me Qira 716-25b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 418-10L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament  3+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta

Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1016-5L 550 €

Apartament  3+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 415-36b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-25d 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Me Qira 816-20K 700 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane r
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...