Apartament 3+1 me qira te Garden Residence Turdiu, ne Tirane

ID TRR-622-50Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 6
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha Aviacionit

Apartament 3+1 per qira te Garden Residence Turdiu , ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale 130m2 dhe ne siperfaqe te brendshme 116m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi ,ambjent ngrenie,tre dhoma gjumi, dy tualete,korridori lidhes dhe ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe e pabanuar me pare me  te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme pianure,furre,aspirator,lavastovilje,frigorifer.
Ftohja dhe ngrohja e apartamentit mundesohet me sistem chiller.
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja  duke i ofruar ndricim natyral baneses.
Banesa ofron pamje te lire te zones se Laprakes dhe te Ish fushes se aviacionit
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me zonen e 21 Dhjetorit,Ish Parkun,Lapraken,Unazen e Re.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne katin minus 2.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Cmimi 600 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te ban
Me Qira 814-10j 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me siperfaqe ...

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 516-13b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1219-29T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e pare 
Me Qira 222-28N 700 €

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.

Pozicio
Me Qira 817-5a 500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-35V 550 €

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...