Shtëpi 3+1 Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire tre dhoma e nje guzhine ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit.
Pozicionohe
Me Qira 524-42A 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit. Pozicionohet ne katin 8te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 190m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 319-9T 1500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabrahimi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese tre kateshe e cila eshte pjese e nje kompleksi vilash. Shtepia ofron nje siperfaqe totale ndertimi prej 178m2 e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 423-29R 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me hyrje te vecante. Ofron nje siperfaqe te brendshme 130 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 1000 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh. Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron: Ne katin e pare kemi sallon se bashku ...

Apartament modern 3+1 me qira tek Ambasador 2, ne rrugen Ahmet Sheh Pazari ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 1023-16Z 2000 €

Apartament modern 3+1 me qira tek Ambasador 2, ne rrugen Ahmet Sheh Pazari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe modern me 2 ashensor. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 180m2, nga te cilat 164m2 eshte sperfaqja e ...

Dupleks 3+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia eshte
Me Qira 524-6Z 600 €

Dupleks 3+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4rt dhe te fundit te nje pallati te ri por ashensori nuk eshte funksional. Me nje siperfaqe totale prej 203m2 te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin katert
Me Qira 217-48D 1500 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin katert dhe te peste te nje pallati te ri. Siperfaqja totale prej 220 m2  eshte e organizuar ne 170 m2 siperfaqe e brendshme dhe 50 m2 ...

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje resi
Me Qira 714-12D 1500 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 186 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, tre tualete, ballkon, koridor dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  t
Me Qira 117-32d 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete dhe nje depo. Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 1223-5Z 1300 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 165m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 151.2m2 eshte e organizuar ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 424-45X 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 117 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apar
Me Qira 623-18R 700 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 424-35X 1000 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, ne dy ...

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e pare 
Me Qira 222-28N 800 €

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 ne: Kat 1. Dhome ndenje kuzhine, verande dhe banjo Kat 2. Tre dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Dritan Hoxha, Garden Residence Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 421-15V 1000 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Dritan Hoxha, Garden Residence Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern.  Ka nje siperfaqe prej 172 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy ...

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 913-4 750 €

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shtepia ...

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 616-46b 800 €

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te pallatit, pa ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 141 m2 te organizuar ne dy kate si me poshte: Na katin e poshtem do te ...

Apartament 3+1 me qira tek rruga Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa pozicionohe
Me Qira 424-2Z 650 €

Apartament 3+1 me qira tek rruga Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 148m2 organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi i cili ka akses ne ...

Aparatement 3+1 me qira ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 521-35V 430 €

Aparatement 3+1 me qira ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon, me nje siperfaqe rreth 90 m2. Apartamenti ofrohet ...

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amer
Me Qira 1020-55i 800 €

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amerikane Shtepia ka nje  siperfaqe prej  154 m2 , me nje sallon , kuzhine te vecuar , tre dhoma gjumi , dy tualete , ballkone ne cdo dhome , ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 117-49L 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 145m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhome lavanteri, ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku, prane fushes se Ali Demit ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 124-39Z 340 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Idriz Dollaku, prane fushes se Ali Demit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje vile private. Ka nje siperfaqe totale prej 140m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 218-48R 800 €

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Siperfaqja totale prej 115 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma garderobe, 2 tualete dhe ...

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te
Me Qira 823-30X 650 €

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te nje vile te re dy kateshe. Ofron nje siperfaqe te brendshme 92 m2 dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, 2 ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pa
Me Qira 515-39b 1500 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte nje nga modernet ne kete zone dhe ofron siguri maksimale me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te
Me Qira 416-14K 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se Tiranes. Ka nje hapesire prej 114 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur me ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 522-9V 550 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe tre ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompl
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me vendin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 3 ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe eshte i
Me Qira 922-48A 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe eshte i ndare ne dy kate ku kati i pare perbehet nga salloni dhe kuzhina, 1 dhome gjumi, korridor dhe 1 tualet. Kati i 2te perbehet nga dhoma martesore me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 423-44R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile private. Siperfaqja e apartamentit eshte 135 m2 dhe organizohet ne 1 sallon, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecuar, 3 dhoma ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-42R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile private. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 135 m2 dhe organizohet ne 1 sallon, kuzhine dhe ambient ...

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te t
Me Qira 721-30V 1000 €

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfshihen ne nje hapesire, 3 dhoma ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.

Pozicionohet ne katin  e 2-te te nj
Me Qira 615-53m 600 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone te qete te qytetit. Me siperfaqe 150 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 3+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 1019-29T 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 139 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 me qira brenda rezidences Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te t
Me Qira 323-22A 2150 €

Apartament 3+1 me qira brenda rezidences Kodra e Diellit 1 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te nje ndertese tre kateshe te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 200m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 146m2 dhe organizohet ne nje sallon ...