Apartament 3 + 1 per shitje ne qender te Tiranes (TRS-1214-1b)

ID TRS-1214-1b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 207.200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 148 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 148 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar dhe te gjitha mobiljet jane te perfshira ne cmim.

Dhomat kane siperfaqe te medha dhe jane te mbushura plot drite dielli.

Ballkoni dhe 2 dhomat e gjumit jane te orientuara nga jug-lindja.

Pallati ka ndertim teper cilesor dhe ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes.

Ai ofron ashensore dhe administrim.

Zona eshte nje nga me te kerkuarat dhe shume e zhvilluar. Ne kete zone ju do te gjeni te gjitha fasilitetet qe do ju duhen ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Mund te dilni ne qender te Tiranes me vetem disa hapa ne kembe si nga rruga e Kavajes ashtu dhe nga ajo e Durresit.

Apartamenti eshte ne procesin hipotekimi.

Cmimi 1.400 Euro / m2 I diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fu
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te
Në Shitje 214-40b 210.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, ...