Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane (TRS-516-46b)

ID TRS-516-46b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 82.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 87 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Marko

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, perballe me gjimnazin Harry Fultz.

Banesa ka siperfaqe prej 87 m2 te organizuar ne 2 apartamente te lidhura me njera tjetren.

Hapesirat e brendshme ndahen ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma, 2 tualete dhe koridor. 

Perpara apartamenti keni oborr te cilen ju mund ta shfrytezoni ne varesi te aktivitetit tuaj. Gjithashtu banesa mund te behet me 2 hyrje – dalje direkte ne rrugen kryesore.

Pothuajse te gjithe katet e para te pallateve ne kete zone jane transformuar ne dyqane.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe me dalje direkte ne rrugen Asim Vokshi.

Ambienti prej 62 m2 eshte me certifikate pronesie ndersa pjesa tjeter eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 82.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati t
Në Shitje 418-65L 83.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te banim nje p
Në Shitje 519-44T 69.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim nje pallati pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 218-65d 76.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pa
Në Shitje 418-7L 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 719-36 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane. 
Apart
Në Shitje 518-12E 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane.  Apartamenti, ndodhet ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 215-20b 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 119-34S 88.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te ...