Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1022-41G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 127 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 127 m2, i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me nje stilt e ri dhe modern.
Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket cilesor, pervec pjeses se kuzhines e cila eshte e shtruar me pllake.
Ka te instaluar sistem ngohje dhe ftohje qendror dhe eshte i pajisur me kondicionere ne secilen nga dhomat e gjumit.
Ne dhomen e ndenjes ka gjithashtu nje oxhak, i cili eshte funksional.
Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila dhe veranda ka orientim nga jug-perendimi, duke ofruar drite dielli gjate gjithe dites.
Zona eshte e qete dhe ka akses ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Ibrahim Rugova, sheshin Willson dhe rruge te tjera lidhes.
Pallati ofron administrim dhe siguri nga kamerat 24 h.
Ka mundesi parkimi me nje pagese ekstra prane pallatit.

Cmimi 1300 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 

A
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 820-22V 1200 €

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje p
Me Qira 1220-7V 1250 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozi
Me Qira 224-39X 1200 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1400 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...