Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-821-29A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati 8
Sipërfaqe m2 164
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar dhe te pelqyer per banim e cila ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe modern ne rrugen e Bogdaneve.
Eshte e organizuar ne sallon, hapesire per ngrenie, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe nje ballkon, te gjitha brenda nje siperfaqeje prej 164 m2.
Apartamenti eshte i arreduar me shume shije dhe dyshemeja e ambientit shtepiak eshte e shtruar komplet me parket cilesore druri, dritaret jane te pajisura me grila, ka fasade te ventiluar, salloni ka hapesire te bollshme dhe eshte ngjitur me ambientin per ngrenie, kuzhina eshte e vecuar nga salloni dhe eshte e pajisur me cdo elektroshtepiake te nevojshme, dhomat e gjumit jane te mobiluara kendshem ne menyre bashkekohohore dhe secila nga banjot kane dritare dhe dushe te mbyllura me dere xhami.
Ballkoni ofron nje pamje te bukur dhe piktorekte te qytetit te Tiranes dhe maleve ne horizont.
Duke u orientuar nga perendimi krijohet mundesia per ndricim me drite natyrale pergjate dites.
Pallati eshte i mirembajtur dhe ka ashensor.
Banesa ngrohet dhe ftohet nepermjet nje sistemi qendrore kondicionimi.
Bashke me hyrjen ofrohet edhe nje mundesi parkimi me pagese shtese.
Ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe rruges se Ambasadave.

Cmimi: 1600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-10E 1500 €

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati t
Me Qira 216-53b 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ne nje nga ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 317-5L 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne nje pallat
Me Qira 618-8a 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ...

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane.
Kom
Me Qira 621-16A 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane. Kompleksi eshte i ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te
Me Qira 520-21D 1700 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ...