Apartament 3+1 , me oborr, per shitje ne Lunder , Tirane

ID TRR-120-13a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 255
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa LongHill Residence , Lunder

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane.
Me siperfaqe totale  te prones prej 255 m2 e ndare ne 128 m2 te banim dhe 127 m2 oborr. 
Hapesira e brendshme ofron sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete.
Oborri ka nje verande , oborr i gjelber, dhe nje depo.
Orohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ngrohte dhe me te gjitha pajisjet me cilesi.
E shtruar e gjitha me parket.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistemi qendror, kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme, oxhak ne zonen e ndenjes.
Dritare te medhaja xhami duke i dhene te gjithe apartamentit drite natyrale gjate dites.
Rezidenca ofron qetesi, administrim te mire te kompleksit, siguri, restorant, pishina, fusha te ndryshme baskeball, tenis etj.
Dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi 260.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Në Shitje 1216-24d 250.000 €

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri Apartamenti ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te bani
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pallat i ri dhe shume prestigjio
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...