Apartament 3+1 me pishine ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRS-320-7S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 990.000
Kati 10
Sipërfaqe m2 299
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark
Planimetria Shkarko


Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dhjete te fundit te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2009.
Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 299 m2 dhe siperfaqe tarrace te shtrytezueshme prej 251 m2 e cila organizohet:
Kati i pare: ka sallon te madh, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 1 dhome studio, depo, 2 korridore, 2 tualete, ballkon dhe verande.
Kati i dyte lidhet me shkalle nga veranda dhe ofron pishine, verande te madhe, kuzhine, depo dhe 1 tualet.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne kushte moderne dhe e arreduar ne cdo detaje nga arkitekt.
Siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket druri dhe me pllaka.
Dhomat ka hapesire te bollshme dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.
Dy dhomat e gjumit kane akses ne ballkon ndersa sallon ka akses ne verande.
Orientimi i shtepise eshte perfekt veri-jug-lindje.
Pjesa me e vecante eshte pishina ne tarrace ku mund te kaloni momente cplodhese gjate dites dhe pamja fantastike 360 grade e te gjithe Tiranes.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte qendrore dhe shume prane pikave kyce te Qytetit.
Ne cmim perfshihen 2 vende parkingu te mbyllura me qepen ne katin -2 te pallatit.
Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan Dark, rrugen Vllazen Huta, Bulevardin Bajram Curri etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 990.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën