Shtëpi mbi 3 dhoma Në Shitje Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire te medhenj ne shitje ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht .

Apartament dupleks 4+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pes
Në Shitje 122-41A . €

Apartament dupleks 4+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri i cili eshte ne fazat e fundit te ndertimit. Pallati po ndertohet me shume cilesi dhe eshte pjese e nje projekti mjaft ...

Apartament 4+2 ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 11 te nje p
Në Shitje 122-23V 900.000 €

Apartament 4+2 ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.  Hapesira e brendshme prej 410 m2 organizohet ne dy sallone, studio e madhe, kuzhine e ndare, ambient ngrenie, ...

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te r
Në Shitje 121-33V 324.600 €

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 216 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 194 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, ...

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste dhe te f
Në Shitje 121-24G 333.000 €

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 172 m2 dhe siperfaqe te jashtme 92m2.  Organizohet ne sallon te madh ndenje, kuzhine ...


Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dhjete te fundit
Në Shitje 320-7S 990.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te fundit te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2009. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 299 m2 dhe siperfaqe tarrace te shtrytezueshme prej 251 m2 e ...

Shiten 2 apartamente ne nje nje zone rezidenciale ne Lunder, pjese e nje residence te sapoperfunduar
Në Shitje 220-27a 290.000 €

Shiten 2 apartamente ne nje nje zone rezidenciale ne Lunder, pjese e nje residence te sapoperfunduar dhe shume moderne. Apartamentet pozicionohen ne katin e pare dhe te dyte duke ofruar mundesine dhe per krijimin e nje dupleksi per banim. Me ...

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 1118-62E 362.500 €

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 290 m2. Kati i pare organizohet ne nje soxhorno te madhe, nje kuzhine ...

Apartament 4+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3
Në Shitje 118-15L 171.380 €

Apartament 4+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 155.8m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 717-17d 360.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese te re, 4-kateshe. Ka nje siperfaqe pre 300 m2 te organizuar, Kati i I : Sallon, kuzhine e ndare, dhome studio, tualet, ...

Apartament  tripleks per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1116-4L 600.000 €

Apartament  tripleks per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesira e brendshme  226m2 me ...

Apartament 5+1 per shitje ne rrugen Aleksandri i Madh ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Në Shitje 316-14K 310.000 €

Apartament 5+1 per shitje ne rrugen Aleksandri i Madh ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje hapesire banimi prej 390 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar me zone ngrenie, 5 dhoma ...

Apartament ne shitje ne rrugen  Andon Zako Cajupi ne Tirane . Apartamenti eshte forme dupleks.
Në Shitje 215-24m 405.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen  Andon Zako Cajupi ne Tirane . Apartamenti eshte forme dupleks. I pozicionuar ne kat te 2-te dhe te 3-te te nje pallati ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 270 m2 I organizuar ne 2 kate ...

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Me siperfaqe te brendshme 168 m2, a
Në Shitje 413-58 421.000 €

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 168 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mundeson drita, uje ...

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne te gj
Në Shitje 313-48 210.000 €

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2.  Hapesira eshte e ndare ne 3 apartamente te cilat mund ti veconi ose ti perdorni se ...