Apartament 3+1 me qera shume prane me Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-817-5a)

ID TRR-817-5a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 155 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i I

Apartament 3+1 me qera shume prane Bulevardit Zogu I I , ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri, pa ashensor.

Me nje siperfaqe prej 155 m2 ofron sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 studio , 2 tualete dhe 2 ballkone ku tek njeri prej tyre eshte edhe nje kend kuzhine.

Me mobilim bashkekohor, kondicioner ne cdo dhome, kuzhine e pajisur me te gjitha , plot drite natyrale.

Pallati ofron administrim , mundesi parkimi shume prane pallatit.

E aksesueshme lehtesisht ne qender dhe ne rrugen e Barrikadave.

 

Cmimi 450 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat
Me Qira 814-22b 500 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 218-8R 350 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhje
Me Qira 220-45S 500 €

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-16D 350 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 318-14R 350 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vil
Me Qira 1216-43L 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te ...

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati
Me Qira 1216-23d 500 €

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me ...