Apartament 3+1 me qira ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-723-64R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 490
Kati 3
Sipërfaqe m2 128
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sadik Petrela

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sadik Petrela prane rruges Xhanfize Keko.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 5 kateshe.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet.
Ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. 
Dy nga dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. 
Dhomat jane te bollshme dhe me drite natyrale gjate gjithe dites.
Vila ofron siguri dhe eshte e pozicionuar ne nje zone te qete.
Ka akses te lehte ne rrugen Xhanfize Keko, zonen e Xhamllikut, rrethrrotullimin e Shkozes, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi: 50.000 Leke/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...


Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Me Qira 1122-2Z 550 €

Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1014-51b 450 €

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-60T 400 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Me Qira 423-34Z 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje kom
Me Qira 1214-6b 550 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 323-47Z 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, pjese e ...