Apartament 3+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane

ID TRR-122-35N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 8
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 156 m2 te organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe tre ballkone.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil te kendshem ne menyre modern.
Ambienti i brendshem eshte i shtruar me pllaka cilesore. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite te bollshme.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet, lavastovilje, sobe, frigorifer etj.
Sistemi i ndricimit eshte LED, i ofruar nga spote te ndryshme.
Ka te instaluar sistem kondicionimi inverter ne dhomen e gjumit.
Dritaret jane te pajisura me dopio xham.
Pallati ofron siguri te larte, ambient i paster dhe administrim shume te mire.
Parkimi eshte me cmim ekstra 100 euro ne muaj.

 
Cmimi 800 Euro / Muaj  neto
Cmimi 900 Euro / Muaj me taksa

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nj
Me Qira 117-52K 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje
Me Qira 622-20Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-katesh
Me Qira 915-47b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti m
Me Qira 213-44 700 €

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tira
Me Qira 224-44Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apar
Me Qira 623-18R 700 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...