Apartament 3+1 me qira tek 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-622-58G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 137.30 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 137.30 m2 dhe organizohet ne: sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe komod.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme:pianure, furre, lavastovilje, frigorifer.
Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje sistem qendror chiller, qe shperndahet ne te gjitha dhomat.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe lehtesisht te akseshueshme ne kembe.
Ka akses ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes , kryqezimin e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 700 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1117-10L 750 €

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve ...

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje
Me Qira 618-18L 600 €

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te
Me Qira 619-57S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati ...

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Me Qira 113-20d 600 €

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te ...

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 218-48R 600 €

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje ...

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te ne
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 1214-7b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...


Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Me Qira 123-37Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...