Apartament 3+1 modern per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-920-3V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 150.5 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3+1 modern per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri modern me dy ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 150.5 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe depo.

Ofrohet totalisht I mobiluar me nje stil modern, te gjitha dhomat te shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja me sistem qendror chiller.

Pozicionimi nga jug lindja ofron ndricim te bollshem gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, ku ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ofrohet administrim dhe siguri 24h.

Ne cmimi perfshihet dhe nje vend parkimi nentoke.

 

Cmimi: 450.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën