Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-819-38S)

ID TRS-819-38S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 74.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 146 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fresku

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te  nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 ku 24 m2 jane verande e organizuar ne sallon me kuzhine sebashku, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i paperfunduar sic tregohet ne foto. Ambienti i brendshem eshte i pashtruar eshte i pajisur vetem me dritaret me duralumin. 

Shtepia orientohet nga jug-lindje-perendim.

Pallati eshte i ri dhe ofron administrim te mire dhe ashensor i cili eshte ne montim.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.

Ka akses direkt ne rrugen Muhamed Deliu, rrugen Shefqet Kuka, zonen e Freskut etj.

Prona eshte ne proces hipotekimi.

 

Cmimi 500 Euro/m2 Apartamenti

Cmimi 250 Euro/m2 Veranda

Cmimi 4500 Euro Garazhi

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 121-4V 79.000 €

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 1119-36S 78.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nj
Në Shitje 1121-39V 75.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-2d 77.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios, rrugen Myslym Keta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 519-36S 60.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kinostudios, rrugen Myslym Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...


Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo t
Në Shitje 1219-7S 67.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5 dhe te fund
Në Shitje 1021-37V 75.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste jo te fun
Në Shitje 320-4S 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste jo te fundit te nje pallati ...